baymak servisigüncel haberlergüncel haberlermedya haberlerimedya haberleriistanbul beyaz eşya servisibakırköy playstation cafeislami dergiteknoloji haberlerikadın sitesidemirdöküm servisdemirdöküm servisiferroli servisbaymak servisibaymak servisiferroli servisiprotherm servisiprotherm servisiferroli servisidemirdöküm servisiklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumrekadıköy ikinci el eşyaumreaçık parfümariston servis
YAZILIM ÇÖZÜMLERİ
OFKON Bilişim bünyesinde bulundurduğu uzman yazılım ekibiyle kurumsal firmalara profesyonel yazılım çözümleri sunmaktadır. Yazılımda kalitenin en önemli göstergesi olan iyi eğitilmiş tecrübeli elemanları bünyesinde tutan firmamız , pazardaki rekabet gücüne ekonomik maaliyetlerle çözümler sunmayı başarmaktadır.

Başarılı proje yönetimi ve yürütülmesinin, kurumsal yazılım ve projelerinin en önemli unsuru olduğuna inanmakta ve her an yeni teknoloji  üretilen  yazılım sektöründe , kurumları başarıya götüren anahtar olarak görmekteyiz. Başarılı orta ve büyük ölçekli yazılım projeleri  ile güncel teknolojinin getirdiği imkanlardan faydalanmak isteyen herkesi  bizimle çalışmaya bekliyoruz.