baymak servisigüncel haberlergüncel haberlermedya haberlerimedya haberleriistanbul beyaz eşya servisibakırköy playstation cafeislami dergiteknoloji haberlerikadın sitesidemirdöküm servisdemirdöküm servisiferroli servisbaymak servisibaymak servisiferroli servisiprotherm servisiprotherm servisiferroli servisidemirdöküm servisiklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumrekadıköy ikinci el eşyaumreaçık parfümariston servis
OFKON ÇEVRE
Ofkon Yeraltı Konteyner sistemleri ürünleriyle çöp ve atıkların toplanmasında öncelik olarak "ÇEVRE ve İNSAN" ilkesini benimsemiş, bu ilkeyle modem çözümler üretmiş.

Yeraltı Konteyner Sistemleri mevcut çöp toplama sisteminin tamamen modern bir şekilde yeraltına alınmasıyla kötü çöp görüntüsünün ortadan kalkmasına ve yeraltında hacim olarak 1'den 5m3'e kadar daha çok çöpün depolanmasına olanak sağlar. Ayrıca sistem içerisinde 200 litreye kadar yağmur ve çöp suyunu dışarıya taşırmadan biriktirebilirler. Çöpler yeraltında olduğundan kötü kokuyu, çöp ve çöp suyunun oluşturacağı olumsuz etkileri yeraltında tutarlar.

Sistem beton haznenin içine gömülerek kullanıcıya teslim edilmektedir. Komple sistemin çalışırlığı OFKON fabrikalarında test edilmektedir.İçinde sadece bir şöförün bulunduğu vinçli çöp kamyonları(ÇAÇA), konteynerler dolduğunda kimseyi rahatsız etmeden, konteyneri sadece 1 dakika içinde alıp, boşaltmasına imkan vermektedir. Bu sistemlerin toplanması için belediyelerin ÇAÇA araçlarını temin etmeleri gerekmektedir.

Şehir peyzajını destekleyen modem ve temizlenebilir yapıda sistemlerdir. Böylelikle kullanıcıların yaşamlarına olumlu etkileride bulunur.